Вітаємо команду Академії – срібних призерів Всеукраїнських студентських ліг «Пліч-о-пліч» з баскетболу!

Фінальна гра з сильним суперником із Сумського державного університету продемонструвала характер команди, витримку та вміння боротися до останніх секунд. Це результат командної згуртованості, спортивної майстерності та справжньої волі до перемоги.

Найкраща команда:
• Єфімов Даніїл – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор
• Ковальов Артем – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор

• Лелюк Іван – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор
• Лозенко Андрій – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор
• Бондаренко Дмитро – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін
• Прийомко Олександр – здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор
• Костенко Олексій – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор
• Ройко Олександр – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор
• Шавгаров Ілля – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор

Тренер команди – старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор Ольховікова Ірина Віталіївна

Академія в котре підтверджує високий рівень підготовки студентів-спортсменів, які гідно представляють Харківщину на всеукраїнській арені.

Пишаємось нашими баскетболістами та тренерським штабом!

Дякуємо всім, хто підтримував команду на цьому шляху!