Літній чемпіонат України з біатлону, с. Яворів, Львівська область

З 22 по 25 вересня відбувся літній чемпіонат України з біатлону у Яворові на Львівщині. Літній чемпіонат України з біатлону — один з етапів підготовки до початку олімпійського сезону. Серед учасників – біатлоністи кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму.

Змішаною естафетою розпочався літній чемпіонат України. Поліна Пуцко – здобувач вищої освіти 1 курсу у складі команди Сумської області, здобула золоту медаль.

Команда Харківської області, у складі якої випускники кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму – Оксана Коваленко, Любовь Кипяченкова, Олександр Пономаренко та здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання Степан Кінаш, виборола бронзові медалі.

Степан Кінаш став бронзовим призером у суперспринті серед чоловіків.

Юрій Карпенко – здобувач вищої освіти 3 курсу здобув бронзову медаль у гонці вільним стилем серед юніорів.

Данііл Нікітюк – здобувач вищої освіти 1 курсу виборов золоті медалі у гонках вільним і класичним стилями серед старших юнаків.

Вітаємо!