Суперліга 2025 – змішаний командний чемпіонат України з бадмінтону, м. Дніпро
З 9 по 13 вересня у м. Дніпро відбувся змішаний командний чемпіонат України з бадмінтону – Суперліга 2025.
Збірна команда Харківської області «Незламні-1», у складі якої здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор Атращенков Валерій, здобула бронзові нагороди. Вітаємо!

