Привітання ректора з Днем Державного Прапора, Днем міста-героя Харкова та Днем Незалежності України!
Шановні друзі!
Ці особливі дні нагадують нам, як важливо зберігати нашу незалежність та єдність.
Нехай синьо-жовтий стяг завжди буде символом нашої свободи, а Харків — прикладом незламності та мужності.
Наше місто — це більше ніж просто місце на карті, це символ нескореності та волі, це наш дім, наша історія, наше майбутнє.
Пам’ятаймо і шануймо наших героїв, які зробили все можливе для того, щоб ми могли жити у вільному та незалежному місті.
Напередодні Дня Незалежності України – свята, яке має особливе значення для кожного з нас, бо саме свобода, незалежність і воля є тими цінностями, які ми бережемо й передаємо з покоління в покоління.
Нехай цей день стане нагадуванням про те, що наша незалежність – це велика цінність. Нехай наша країна завжди буде вільною та незалежною.
Вітаю з Днем Державного Прапора, Днем міста-героя Харкова та Днем Незалежності України!
Бажаю миру й світла нашій Україні та нашому незламному місту!
Ректор
Вячеслав МУЛИК

