Кубок України з регбіліг-9 присвячений до Дня Незалежності України, м. Львів

16 серпня у м. Львів на стадіоні “Юність” відбувся Кубок України з регбіліг-9 присвячений до Дня Незалежності України. Турнір проводився за коловою системою – кожен з кожним, і складався з 10 матчів. В турнірі взяли участь 5 найсильніші команди:

  • Збірна Харківської області
  • “Lviv Tigers” (м. Львів)
  •  “Rivne Giants” (м. Рівне)
  • ДЮСШ-2-“Станиславів” (м. Івано-Франківськ)
  • Збірна Донецької області.

Вітаємо збірну команду Харківської області, у складі якої здобувачі вищої освіти та випускники Академії,  із золотим дублем в цьому році і з 12-им титулом Володаря Кубку України з регбіліг!

Підсумки змагань:

1 місце – Збірна Харківської області

2 місце – “Lviv Tigers”

3 місце – “Rivne Giants”

4 місце – ДЮСШ-2-“Станиславів”

5 місце – Збірна Донецької області.