Харківська спортивна студентська ліга з баскетболу серед чоловічих команд
20 та 21 травня в Харкові відбулась Харківська спортивна студентська ліга з баскетболу серед чоловічих команд.
У змаганнях брали участь команди наступних закладів вищої освіти:
- Харківська державна академія фізичної культури;
- Український державний університет залізничного транспорту;
- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;
- Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
- Харківський національний університет радіоелектроніки;
- Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.
У запеклій боротьбі за кожне очко, з шаленою підтримкою, команда Академії була найкращою і здобула Перемогу!
2 місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
3 місце – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
У складі команди – здобувачі вищої освіти кафедри спортивних та рухливих ігор:
- Отришко Олег – магістратура •
- Костенко Олексій – 4 курс
- Ройко Олександр – 4 курс
- Фісун Владислав – 4 курс
- Прийомко Олександр – 3 курс
- Кайдалов Данило – 2 курс
- Пономаренко Богдан – 2 курс
- Лозенко Андрій – 1 курс
- Лебедєв Георгій – 1 курс
Також у складі команди показали свою майстерність майбутні здобувачі вищої освіти, а зараз абітурієнти • Ковальов Артем, • Гридін Іван та • Мерчанський Юрій, дякуємо хлопці за гру!
Злагоджену командну гру та високий рівень фізичної підготовки забезпечили тренери команди – Ірина Помещикова – завідувач кафедри спортивних та рухливих ігор, Ірина Ольховікова – старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор та Євген Бречко – помічник тренера, випускник Академії.
Дякуємо команді!

