Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, м. Біла Церква

З 10 по 13 квітня у місті Біла Церква Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Участь у змаганнях взяли команди з 10 регіонів України, загалом понад 100 спортсменів. У складі команди Харківської області, яка посіла 2 загальне командне місце, здобувачі вищої освіти та випускники кафедри одноборств вибороли такі нагороди:

Здобувач вищої освіти 2 курсу Алфьоров Дмитро у ваговій категорії 57 кг здобув три золоті медалі.

Здобувач вищої освіти 4 курсу Офіцерова Гульнара у ваговій категорії 60 кг здобула золоту медаль.

Срібні медалі вибороли:

  • Здобувач вищої освіти 2 курсу Точона Поліна у ваговій категорії 48 кг.
  • Здобувач вищої освіти 3 курсу Пігарьова Анна у ваговій категорії 50 кг.
  • Здобувач вищої освіти 2 курсу Щербак Вадим у ваговій категорії 69 кг.
  • Здобувач вищої освіти 2 курсу Дмитренко  Богдан у ваговій категорії 74 кг.

Бронзову медаль виборола здобувач вищої освіти 2 курсу Варченко Ксенія у ваговій категорії 50 кг.

Випускники Академії здобули такі нагороди: Губенок Георгій – дві золоті медалі, Дегтяренко Владислав – золота медаль, Обуховський Владислав – золота медаль та Кулик Владислав – срібна та бронзова медалі.

Вітаємо переможців та призерів змагань!