Степан Кінаш – бронзовий призер чемпіонату України з біатлону.
27 грудня, на чемпіонаті України з біатлону, що проходить у Західному реабілітаційно-спортивному центрі в селищі Яворів, відбулася чоловіча гонка переслідування.
Трійку лідерів замкнув Степан Кінаш – здобувач вищої освіти магістратури (1 року навчання) кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму. Вітаємо!

