Золотий фініш Олени Старікової – випускниці Академії!

Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо-2020 Олена Старікова здобула золото у спринті на четвертому етапі Ліги чемпіонів з велотреку, що проходив у Лондоні під егідою Міжнародного союзу велосипедистів (USI).
Вітаємо і пишаємося!💙💛