Ректор привітав студентів з днем знань.

Шановні студенти!
Вітаю вас з Днем знань – святом добра, мудрості, віри та поступу до суспільної злагоди і Миру!
Цей день завжди був особливо хвилюючий, як для студентів, так і для викладачів. А цьогоріч він значить для нас більше, ніж черговий старт нового навчального року. Це наш освітній фронт.
Попри тяжкі часи, які переживає наша Україна через розв’язану російським агресором повномасштабну війну, ви будете вчитися.
На вас чекає цікавий, але непростий шлях у дорослий світ, у нове професійне життя, адже студентство у всі часи є найкращим і захоплюючим періодом. Це унікальний час набуття нових знань і визначення головних орієнтирів свого майбутнього, час пошуку себе, час несподіваних відкриттів, яскравих подій, найсуперечливіших вражень і нових знайомств. І пам’ятайте – саме вузівське братство дарує друзів на все життя.
Цінуйте своє студентство і беріть від нього максимально.
Віримо в вас – талановитих, здібних і одержимих перемогами. Переконаний у ваших майбутніх спортивних досягненнях, які і надалі будуть прославляти наш незламний Харків і нашу державу!
Бажаю вам здоров’я і успішного навчального року. Будьте сильними і кращими, достойними громадянами своєї держави, куди б не закинула вас доля.
Перемог і мирного неба над Україною!

Ректор
Вячеслав МУЛИК