Чемпіонат України з естетичної групової гімнастики, м. Дніпро
З 20 по 21 квітня 2019 року в м. Дніпро проходив чемпіонат України з естетичної групової гімнастики. Вітаємо команду Академії, яка посіла І місце на змаганнях. Склад команди:
Ольховська Юлія – студентка 1 курсу
Ольховська Аліна – студентка 1 курсу
Жупанова Вікторія – студентка 1 курсу
Мулик Марія – студентка 2 курсу
Рогінська Анна – студентка магістратури
Рогінська Тетяна – студентка магістратури
Петрова Дар‘я – студентка магістратури
Бажаємо дівчатам подальших успіхів!

