Чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, м. Київ
З 23 по 24 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, на якому було розіграно 15 комплектів нагород із 30-ти. Загалом у турнірі брало участь майже 300 спортсменів із 22 регіонів країни.
У командному заліку перемогла збірна Києва, одесити – другі, харків’яни – треті.
Вітаємо Влада Руднєва, випускника Академії, який здобув перемогу в особистому заліку у ваговій категорії до 82 кг у розділі бойове самбо.


