Відкритий Кубок Міністерства внутрішніх справ України з гирьового спорту

7 червня у Києві відбувся Відкритий Кубок Міністерства внутрішніх справ України з гирьового спорту. Захід об’єднав 365 спортсменів із різних куточків країни. Свою силу та витривалість демонстрували діючі військовослужбовці, правоохоронці, курсанти, студенти, а також ветерани війни й захисники, які зазнали поранень під час виконання бойових завдань.

У змаганнях брав участь здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації Тарасенко Михайло та посів 3 місце (підгрупа V-2). Вітаємо!

Кубок МВС з гирьового спорту став ще одним підтвердженням незламності духу, взаємної підтримки та віри у перемогу. Особливу увагу організатори приділили фізичній і психологічній реабілітації ветеранів війни, їхній соціальній адаптації та поверненню до активного життя.