Міжобласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед чоловічих команд, м. Полтава

З 2 по 4 червня у Полтаві відбувся третій міжобласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед чоловічих команд.

Харківщину у чоловічому турніру представляла команда Харківської державної академії фізичної культури, яка у фінальному протистоянні перемогла команду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з рахунком 112:59, але поступилася команді Сумського державного університету.

За результатами потужних баскетбольних ігор:

1 місце – Сумський державний університет;

2 місце – Харківська державна академія фізичної культури;

3 місце – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Дякуємо, командо! Ви продемонстрували унікальний стиль гри та неймовірну витривалість! Пишаємося!

Гравці:

•Єфімов Данііл – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Ковальов Артем – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лелюк Іван – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лозенко Андрій – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лебедєв Георгій – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Бондаренко Дмитро – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін;

•Прийомко Олександр – здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Ройко Олександр – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Костенко Олексій – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Шавгаров Ілля – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор.

•Тренер команди – Ольховікова Ірина – старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Помічник тренера – Бречко Євген – випускник Академії.

Команди, що посіли 1 та 2 місце у третьому міжобласному етапі, отримали право брати участь у наступному четвертому вирішальному Всеукраїнському етапі, на якому змагатимуться 8 найкращих чоловічих студентських збірних з різних регіонів України та який відбудеться наприкінці червня у Києві.