Змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» серед здобувачів вищої освіти 2025-2026 навчального року з баскетболу серед чоловічих команд

27 та 28 травня в м. Харків відбувся етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» серед здобувачів вищої освіти 2025-2026 навчального року з баскетболу серед чоловічих команд.

У змаганнях брали участь 5 команд закладів вищої освіти, а саме Харківська державна академія фізичної культури, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

У запеклій боротьбі та серед гідних суперників команда Академії стала володарем золотих медалей!

Гравці:

•Єфімов Данііл – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Ковальов Артем – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лелюк Іван – здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лозенко Андрій – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Лебедєв Георгій – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Бондаренко Дмитро – здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри терапії, реабілітації та медичних дисциплін;

•Прийомко Олександр – здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Ройко Олександр – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Костенко Олексій – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Шавгаров Ілля – здобувач вищої освіти магістратури 1 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор.

•Тренер команди – Ольховікова Ірина – старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор;

•Помічник тренера – Отришко Олег – випускник Академії.

Команда Академії – переможець змагань, отримала право брати участь у наступному міжобласному етапі, який відбудеться з 2 по 4 по червня 2026 року в м. Полтава.

Вітаємо команду та тренерський штаб, які вкотре підтвердили свою майстерність, командний дух та волю до перемоги! Бажаємо перемоги у наступному міжобласному етапі!