Українська делегація долучилася до семінарів та засідань FIS у Словенії

З 4 по 7 травня у Порторожі (Словенія) відбулися семінари та засідання технічних комітетів і робочих груп Міжнародної лижної федерації (FIS), які об’єднали понад 600 учасників із 90 країн світу. За підтримки НОК України у заході взяла участь делегація Федерації лижного спорту України.

У склад делегації увійшов Андрій Нестеренко – доцент кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму – віце-президент Федерації лижного спорту України та технічний делегат Міжнародної лижної федерації.

Перший день був присвячений семінару FIS «What We Build Today Matters», де обговорювали стратегічний розвиток зимових видів спорту, цифрові інновації та екологічну сталість.

У наступні дні українські представники працювали у технічних комітетах FIS з фристайлу, сноубордингу, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліна, лижного двоборства та гірськолижного спорту. Серед головних тем  – календарі Кубків світу, безпека спортсменів, зміни у правилах та нові медійні формати.

Участь української делегації у заходах FIS стала важливим кроком для посилення міжнародної співпраці та розвитку зимових видів спорту в Україні.