Чемпіонат України з біатлону, Буковель

Здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри лижних видів спорту Олександра Меркушина – чемпіонка України з біатлону в жіночому спринті!

28 березня на чемпіонаті України стартували з жіночого спринту за участю 31 біатлоністки, які представляли сім областей та місто Київ.

Олександра Меркушина завершує із “золотом” третій чемпіонат України поспіль: у 2025 році виграла фінал суперспринту, а в грудні 2023 року – гонку переслідування. Вітаємо!