Турнір з баскетболу на кріслах колісних «Кубок титанів», м. Львів
У Львові з 19 по 20 березня відбувся другий турнір з баскетболу на кріслах колісних «Кубок титанів». У турнірі взяли участь 9 команд з різних регіонів України, що зробило його наймасштабнішим турніром в історії баскетболу на кріслах колісних в Україні.
Цьогоріч у складі команд – значна кількість військовослужбовців Збройних Сил України. Для них баскетбол на кріслах колісних є не лише спортом, а й важливою частиною фізичної та психологічної реабілітації, відновлення та повернення до активного життя.
Вітаємо! 1 місце здобула команда «Харків-Баскет» у складі якої гравець та тренер команди – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту Максим Мішин.
2 місце — «Титани-Львів»
3 місце — «Київські Леви»
3 місце — «Київські Леви»

