Олександра Меркушина – бронзова призерка естафетної гонки у юніорок юніорського чемпіонату світу у німецькому Арбері
На юніорському чемпіонаті світу з біатлону відбулася остання гонка турніру – класична естафета серед юніорок. У ній взяли участь 19 команд, серед яких була й збірна України, яка посіла третє місце.
Національну команду крім Олександри Меркушиної – здобувача вищої освіти 4 курсу кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму представили Тетяна Тарасюк, Ксенія Приходько та Валерія Шейгас.
Україна виборола шість медалей світової першості сезону-2026 – 1 золоту, 2 срібні, 3 бронзові.
Вітаємо!

