Чемпіонат України з синхронного плавання, м. Київ

У Центрі спорту «Liko Sportlife Olimpiyskyi»  з 22 по 25 лютого відбувся чемпіонат України з синхронного плавання, який став першим стартом у новому сезоні. Участь у змаганнях брали 79 спортсменів із 8 команд, що представляли Миколаївську, Донецьку, Одеську, Харківську, Хмельницьку області та місто Київ.
Вітаємо здобувача вищої освіти 3 курсу кафедри водних видів спорту Волинську Амелію, яка у складі команди Харківської області здобула золоті медалі у технічній, довільній та акробатичній групах.