Вітаємо наших колег із врученням Подяки міського голови з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці!
З нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, який щороку відзначають 11 лютого, у Харкові відбувся урочистий захід, присвячений підтримці та популяризації ролі жінок у науковій сфері, на якому міський голова Ігор Терехов привітав учасниць заходу і вручив Подяки міського голови 48 жінкам-науковицям.
Вітаємо наших колег із врученням Подяки міського голови – Масляк Ірину Павлівну – завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, професора, кандидата наук з фізичного виховання та спорту та Балабанову Любов Матвіівну – професора кафедри педагогіки та психології, доктора психологічних наук.Це відзнака — визнання багаторічної самовідданої праці, наукових досягнень і внеску в розвиток спортивної науки.
Протягом заходу діяла інтерактивна STEM-виставка, де відвідувачі могли ознайомитися з експериментальними демонстраціями, науковими розробками та освітніми можливостями харківських закладів вищої освіти. Окрему увагу приділили профорієнтації для школярів і підлітків, щоб заохотити молодь до вибору STEM-професій та підсилити культуру рівних можливостей у науці.
Мер наголосив, що Харків залишається містом освіти, досліджень, інновацій та побажав нових відкриттів і головного – працювати й навчатися під мирним українським небом!




