Підписано Меморандум про співпрацю задля розвитку спортивної науки та медицини
За ініціативою ректора Харківської державної академії фізичної культури, професора Вячеслава Мулика, було підписано Меморандум про співпрацю з Обласною клінічною травматологічною лікарнею, до складу якої входить Обласний фізкультурно-спортивний диспансер.
Укладена угода спрямована на поглиблення взаємодії між освітньо-науковою та медичною сферами. Співпраця передбачає проведення спільних наукових і прикладних досліджень, основною метою яких є діагностика функціонального стану спортсменів та підвищення ефективності організації тренувального процесу.
Реалізація Меморандуму сприятиме впровадженню сучасних методів медико-біологічного супроводу спортсменів, розвитку спортивної науки та підготовці фахівців високого рівня.


