Кубок світу з пара біатлону, Польща

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво виступила на Кубку світу з пара біатлону, який з 22 до 25 січня відбувся у центрі зимових видів спорту Польщі – м. Якушице, і в якому взяли участь паралімпійці з 14 країн світу. Україна стала лідером Кубку світу, виборовши 16 медалей – 6 золотих, 5 срібних та 5 бронзових!
Команди країн-агресорів не допущені до цих змагань – Польща не дала їм візи!

У гонці спринт здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму Драгун Серафим виборов срібну медаль у класі стоячи.

Романюк Сергій – випускник Академії здобув золоту медаль у гонці переслідування у класі стоячи.

Ляшенко Людмила – випускниця Академії виборола срібну медаль у індивідуальній гонці та бронзову медаль у гонці переслідування у класі стоячи.

Наступним і завершальним етапом сезону стане Кубок світу з пара лижних перегонів, який пройде на цих же лижних трасах у м. Якушице, Польща, після якого команда поїде на завершальний навчально-тренувальний збір для фінальної підготовки до Паралімпійських ігор-2026.

Вболіваємо та бажаємо перемоги!