Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку, м. Львів

У місті Львів з 20 по 23 січня відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Участь у чемпіонаті брала здобувач вищої освіти 1 курсу кафедри одноборств Резніченко Анна та посіла 1 місце у ваговій категорії до 54 кг (старші юнакі та дівчата). Вітаємо!