4 грудня студенти Академії відвідали робочу зустріч із заступником Міністра молоді та спорту України Сергієм Олександровичем Тимофєєви

Під час заходу молодь мала можливість поспілкуватися з представником міністерства, поставити актуальні запитання та обговорити розвиток спортивного напрямку у закладах вищої освіти.

Зустріч відбулася у Харкові в безпечному просторі та пройшла в атмосфері відкритого діалогу.

Наші студенти отримали цінний досвід, нові знання та натхнення для подальшої роботи у сфері студентського спорту.

Дякуємо організаторам за можливість долучитися до важливої розмови!