Українське дефлімпійське карате почало ранок в Токіо командним золотом та сріблом в куміте!
Олександр Черняєв – здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання кафедри одноборств виборов золоту нагороду у складі чоловічій команди!
Карина Янчук – виускниця Академії здобула срібну медаль у складі жіночої команди!
Цими медалями Україна на першому місці в карате серед усіх країн – учасниць підсумувала свій виступ в Токіо! 14 нагород – 6 золотих, 3 срібні та 5 бронзових!
Вітаємо! Пишаємося!


