Кубок України з сумо, м. Біла Церква
8 та 9 листопада в місті Біла Церква відбувся Кубок України з сумо.
Команда Харківської області серед жінок виборола 1 місце, чоловіча команда посіла 2 місце.
У складі чоловічої команди здобувач вищої освіти 3 курсу Гаміловський Дмитро здобув срібну медаль у категорії до 115 кг. Вітаємо!


