Чемпіонат України з бадмінтону, м. Київ
З 30 жовтня по 2 листопада у Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону, який зібрав понад 100 найсильніших спортсменів країни.
Здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання кафедри спортивних та рухливих ігор Атращенков Валерій здобув срібну медаль у парній категорії та бронзову медаль у міксті. Вітаємо!

