Фінал чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, м. Київ

Фінал чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, м. Київ

1 листопада у Києві на стадіоні «Спартак» відбувся фінал чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, який став справжнім випробуванням сили, характеру та командного духу.

На полі зустрілися збірна Харківської області та РК «КРЕДО-1963» (Одеса) — матч, у якому напруга не спадала ні на мить.  З мінімальною перевагою — 24:22 — перемогу виборола збірна Харківської області у складі якої здобувачі вищої освіти та випускники Академії.

Збірна команда Харківської області з регбі-15 під керівництвом Валерія Володимировича Кочанова – 18-ти разовий чемпіон України!

Вітаємо чемпіонів з блискучою перемогою!