Нагородження переможців Олімпійської вікторини
29 жовтня 2025 року в Харківській державній академії фізичної культури відбувся урочистий захід – нагородження переможців Олімпійської вікторини, яка була присвячена 105-річчю Олімпійського прапора, 35-річчю заснування Національного олімпійського комітету України та 25-річчю створення Відділення НОК України в Харківській області.
Ректор Академії професор Вячеслав Мулик та заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв звернулись з вітальними словами до здобувачів та побажали їм успіхів у навчанні та спортивних перемог.
Голова Харківського обласного відділення Олімпійської академії України Лариса Таран підбила підсумки та оголосила найбільш активних у відповідях на запитання учасників, які отримали пам’ятні подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області та Харківської державної академії фізичної культури.
Нагороди вручені здобувачам, які завітали до Академії:
- Котвицькому Ігорю (8 клас, Комунальний заклад «Харківській ліцей № 105» Харківської міської ради, 4 відповіді);
- Костенюк Ілоні (8 клас, Комунальний заклад «Харківській ліцей № 105» Харківської міської ради, 4 відповіді);
- Лебединській Софії (8 клас, Комунальний заклад «Харківській ліцей № 105» Харківської міської ради, 1 відповідь);
- Макаренко Ігорю (1 курс, Харківська державна академія фізичної культури, 1 відповідь).
Також нагороди будуть передані здобувачам:
- Жердевій Анастасії (11 клас, Комунальний заклад «Зеленогайський ліцей» Височанської селищної ради Харківського району Харківської області, 4 відповіді);
- Кріпак Вікторії (1 курс, Харківська державна академія фізичної культури, 2 відповіді);
- Тітову Єгору (1 курс, Харківський фаховий коледжу спорту, 1 відповідь);
- Тирко Маргариті (11 клас, Комунальний заклад «Коломацький ліцей» Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області, 1 відповідь);
- Калініченко Євангеліні (8 клас, Комунальний заклад «Феськівський ліцей» Золочівської селищної ради, 1 відповідь);
- Конузу Михайлу (8 клас, Комунальний заклад «Феськівський ліцей» Золочівської селищної ради, 1 відповідь).
Швидше, вище, сильніше – разом!
Вітаємо переможців!
Дякуємо збройним силам України за можливість навчатись та працювати!


