Серія національних змагань з велоспорту ВМХ, м. Чернівці
З 18 по 20 вересня в місті Чернівці відбулася серія національних змагань з велоспорту ВМХ. Переможці та призери були визначені в чемпіонаті України в спринтерській гонці серед чоловіків, жінок та молоді (U-23), IV етапі Кубка України в гонці рейсінг серед чоловіків та жінок.
У складі Харківської області участь у змаганнях брали здобувачі вищої освіти кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму:
Антон Печенежський, здобувач вищої освіти 3 курсу – став чемпіоном України у спринті серед чоловіків та серед молоді і здобув золоту медаль у етапі Кубку України в гонці рейсинг.
Олександр Курило, здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання, виборов срібну медаль у етапі Кубку України в гонці рейсинг і бронзову медаль чемпіонату України у спринті серед чоловіків.
Вітаємо!

