Серія національних змагань з велоспорту ВМХ, м. Чернівці

З 18 по 20 вересня в місті Чернівці відбулася серія національних змагань з велоспорту ВМХ. Переможці та призери були визначені в чемпіонаті України в спринтерській гонці серед чоловіків, жінок та молоді (U-23), IV етапі Кубка України в гонці рейсінг серед чоловіків та жінок.

У складі Харківської області участь у змаганнях брали здобувачі вищої освіти кафедри лижних видів спорту, велоспорту та туризму:

Антон Печенежський, здобувач вищої освіти 3 курсу –  став чемпіоном України у спринті серед чоловіків та серед молоді і здобув золоту медаль у етапі Кубку України в гонці рейсинг.

Олександр Курило, здобувач вищої освіти магістратури 2 року навчання,  виборов срібну медаль у етапі Кубку України в гонці рейсинг і бронзову медаль чемпіонату України у спринті серед чоловіків.

Вітаємо!