Відкритий Кубок Європи з самбо серед студентів, м. Нові-Сад, Сербія

З 13 по 14 вересня у м. Нові-Сад (Сербія) відбувся Відкритий Кубок Європи з самбо серед студентів (чоловіки, жінки) в якому брав участь

здобувач 4 курсу кафедри одноборств Зайченко Вадим та здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 88 кг з бойового самбо. Вітаємо!