Привітання ректора з Днем знань та початком навчального року!
Шановні колеги! Дорогі студенти!
Щиро вітаю Вас з Днем знань та початком навчального року!
Нажаль, він знову починається в умовах війни, але незважаючи на те, це, онлайн або офлайн, ми починаємо новий навчальний рік з вірою в близьке мирне майбутнє!
Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням людини. Досягайте високих результатів у навчанні і спорті!
Нехай цей навчальний рік стане для всіх нас роком нових звершень та блискучих перемог!
Мирного неба та непохитної віри у перемогу України!
З найкращими побажаннями, ректор
Вячеслав МУЛИК

