Міжнародні змагання FIS та Кубок України з лижних гонок на лижоролерах, с. Яворів, Львівська область

З 23 по 25 серпня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, що у Яворові, відбулись міжнародні змагання FIS та Кубок України.

Уже протягом багатьох років FIS змагання з лижних гонок, що проводяться на території Україні, є хорошою традицією і свідченням відповідності міжнародним технічним нормам. Для спортсменів – це можливість заробити FIS поінти, не виїжджаючи з країни.

Протягом трьох днів спортсмени змагалися у спринті та інтервальній гонці вільним стилем, а також інтервальній гонці класичним стилем.

За підсумками змагальних днів лідером FIS стартів стала здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Софія Шкатула, здобувши 2 золоті та бронзову медалі.

Срібні медалі вибороли здобувачі вищої освіти 1 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Анастасія Коник та Станіслав Пілат.

Випускниця Академії Людмила Ляшенко здобула срібну медаль.

Вітаємо!