Чемпіонат України серед юніорів з літнього біатлону, с. Яворів Львівської області 

З 6 по 11 серпня в с. Яворів Львівської області на базі “Західного реабілітаційного-спортивного центру” відбувся юніорський чемпіонат України 2025 року з літнього біатлону, в якому брали участь близько сотні спортсменів.

Вітаємо здобувачів вищої освіти кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму із успішним виступом!

  • Богач Богдан (2 курс) у естафеті здобув золоту медаль та у гонці переслідування виборов срібну медаль.
  • Кикоть Захар (2 курс) у естафеті здобув золоту медаль.
  • Солодовник Нікіта (3 курс) у естафеті посів 3 місце.