Чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок, м. Київ
З 30 липня по 4 серпня у Києві відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків та жінок. Боротьбу за нагороди на відкритому столичному треку повели більше ста учасників з 12 областей країни.
Здобувачі вищої освіти магістратури (2 року навчання) кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму на п’єдесталі пошани:
Богдан Данильчук виборов золоті медалі у командному спринті, у гонках кейрин та спринт!
Тетяна Зарванська у командному спринті серед жінок здобула золоту медаль!
Збірна команда Харківської області здобула 6 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі.
Вітаємо!



