«Металіст 1925″ – переможець Суперліги з регбі-7!

2 серпня на київському стадіоні “Спартак” відбувся третій тур жіночої української Суперліги з регбі-7. Саме цей ігровий день став вирішальним у боротьбі за чемпіонство.

Здобувши впевнені перемоги над “Левицями”, РК “Одеса” та “Прикарпатськими вовчицями”, наші дівчата достроково оформили чемпіонський титул, ставши недосяжними для найближчих переслідувачів. Харків – перший!

Чемпіонками України у складі «Металіста 1925» стали випускниці Академії – Катерина Сорокіна та Єлизавета Гаврилова, здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри теорії та методики фізичного виховання Уляна Голубнича та здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри фізичної терапії Маргарита Лупанова.

Відзначимо, що Маргарита Лупанова у складі “Металіста 1925” цього року оформили своєрідний “золотий” дубль, адже навесні завоювали перше місце у Чемпіонаті України серед 18-річних регбісток.

Вітаємо команду!