Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді та жінок-молоді присвячений памʼяті МСУМК Р.П. Оглу, м. Житомир
Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді та жінок-молоді присвячений памʼяті МСУМК Р.П. Оглу, відбувся з 28 липня по 3 серпня в м. Житомир. Цьогоріч у змаганнях брали участь понад 170 спортсменів та спортсменок.
Турнір мав статус відбіркових змагань для участі в чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, що відбудеться в Чехії з 30 вересня по 9 жовтня 2025 року під егідою World Boxing.
Вітаємо здобувача вищої освіти 2 курсу кафедри атлетизму та силових видів спорту Юлію Ступакову, яка стала чемпіонкою та виборола право представляти Україну на чемпіонаті Європи!


