Жіноча збірна України U-19 з гандболу стала чемпіоном Європи!

На шляху до фіналу збірна України також не зазнала жодної поразки – виграли п’ять матчів із п’яти, на груповому етапі здолавши Велику Британію, Косово, Ізраїль, Італію, а у півфіналі розібрались із Бельгією.
У фіналі, який відбувся 20 липня в Грузії, дівчата перемогли команду Словаччини.

У складі збірна команди України U-19 здобувач вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор Катерина Садовнича. Вітаємо!