Харківська спортивна студентська ліга з настільного тенісу
27 травня відбулися фінальні змагання з настільного тенісу Харківських спортивних студентських ліг. Турнір зібрав найсильніші команди закладів вищої освіти.
У фіналі команда Харківської державної академії фізичної культури у запеклому протистоянні з потужними суперниками з Харківського національного університету радіоелектроніки посіла 2 місце. Матчі між командами тримали глядачів у напрузі до останнього розіграшу, адже жодна з них не хотіла поступатися. 3 місце посіла команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,.
Вітаємо Анну Сироту – здобувача вищої освіти 2 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор та Ярослава Забілу – здобувача вищої освіти 1 курсу кафедри інформатики та біомеханики, які продемонстрували спортивну майстерність та відмінну командну гру!

