Пишаємось випускниками Академії, які з честю представляють Україну на міжнародній арені!

Випускник Академії Єгор Лебідь на чемпіонаті Європи з бойових мистецтв ІСО в місті Катанія, Сицилія (Італія) виборов золоту медаль у розділі «боротьба» у ваговій категорії до 90 кг!

Це не просто спортивна перемога — це чергове нагадування Європі: українці — незламні, вольові та гідні поваги.

Коли на змаганнях майорить український прапор — це честь. Коли він здіймається на перше місце — це гордість!

Єгор наразі проходить службу на посаді лейтенанта Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області.

Щиро вітаємо його з вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та спортивних звершеннях!