Жіноча Суперліга сезону 2024/2025 з баскетболу, м. Одеса

Сезон жіночої Суперліги сезону 2024/2025 з баскетболу підійшов до завершення – Франківськ-Прикарпаття обіграв в Одесі 30 квітня ІнтерХім, і втретє поспіль став чемпіоном.

У складі баскетбольного клубу Франківськ-Прикарпаття здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри спортивних та рухливих ігор Панчук Карина. Вітаємо!