Фінал шести жіночої Вищої ліги з баскетболу, м. Рівне
У Рівному вирішальними матчами завершився Фінал шести жіночої Вищої ліги з баскетболу, який відбувся з 23 по 25 квітня.
В матчі за бронзу дніпровський Інваспорт-СДЮСШОР-5 переграв ІнтерХім-2 72:65.
У Інваспорта Олена Хороших оформила дабл-дабл з 23 очок та 15 підбирань, у Тетяни Кулінок 19 очок, Ксенія Афанасьєва заробила 9 очок, 10 підбирань і 7 передач.
У складі команди – випускниці та здобувачі вищої освіти кафедри спортивних та рухливих ігор:
• Кулінок Тетяна – випускниця
• Афанасьєва Ксенія – випускниця
• Бородіна Анастасія – випускниця
• Хороших Олена – здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання)
• Сівакова Анна – здобувач вищої освіти 3 курсу
• Солодовник Поліна – здобувач вищої освіти 1 курсу
• Калмикова Валерія – здобувач вищої освіти 1 курсу
Вітаємо команду!






