Фінал шести жіночої Вищої ліги з баскетболу, м. Рівне

У Рівному вирішальними матчами завершився Фінал шести жіночої Вищої ліги з баскетболу, який відбувся з 23 по 25 квітня.

В матчі за бронзу дніпровський Інваспорт-СДЮСШОР-5 переграв ІнтерХім-2 72:65.

У Інваспорта Олена Хороших оформила дабл-дабл з 23 очок та 15 підбирань, у Тетяни Кулінок 19 очок, Ксенія Афанасьєва заробила 9 очок, 10 підбирань і 7 передач.

У складі команди – випускниці та здобувачі вищої освіти кафедри спортивних та рухливих ігор:

• Кулінок Тетяна – випускниця

• Афанасьєва Ксенія – випускниця

• Бородіна Анастасія – випускниця

• Хороших Олена – здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання)

• Сівакова Анна – здобувач вищої освіти 3 курсу

• Солодовник Поліна – здобувач вищої освіти 1 курсу

• Калмикова Валерія – здобувач вищої освіти 1 курсу

Вітаємо команду!