Чемпіонат України з самбо серед студентів закладів вищої освіти, м. Дніпро

У Дніпрі з 11 по 13 квітня триває чемпіонат України з самбо серед студентів закладів вищої освіти.

Здобувач вищої освіти 4 курсу кафедри одноборств Путря Олеся здобула перемогу у ваговій категорії 54 кг.

Вітаємо Олесю, тренера Андрія Васильовича Кирильчука – випускника Академії та представника  команди Наталю Валентинівну Бойченко – доцента кафедри одноборств.