Чемпіонат України з естетичної групової гімнастики

З 28 по 30 березня у Вінниці пройшов чемпіонат України з естетичної групової гімнастики у короткій програмі. Команда «Delice», до складу якої входять здобувачки вищої освіти 1 курсу кафедри здоровʼя, фітнесу та рекреації Баранова Вероніка та кафедри гімнастики Костенко Аліса, посіла 2 місце. Також на всеукраїнських змаганнях з довгої та короткої програм команда посіла 1 місце.