Чемпіонат України з біатлону, Буковель

Біатлоністи закінчують сезон чемпіонатом України, який відбувся у Буковелі з 25 до 30 березня.

Програма чемпіонату України-2025 з біатлону налічує сім гонок: одиночну змішану естафету, суперспринти, масстарти та класичні естафети.

26 березня відбувся перший старт змагань – одиночна змішана естафета. Перемогу в одиночній змішаній естафеті здобула команда Харківської області -1, яку представляли Любов Кип’яченкова – випускниця Академії та Степан Кінаш – здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання) кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму. Вони вийшли у лідери гонки й обігнали другу команду Харківської області на фініші, також випускники Академії, Оксана Коваленко та Олександр Пономаренко, які стали срібними призерами.

27 березня пройшли чоловічі та жіночі суперспринти. Перемогу у жіночому суперспринті здобула Олександра Меркушина – здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму, Олександр Пономаренко – випускник Академії став бронзовим призером у чоловічому суперспринті,

29 березня відбулися жіноча та чоловіча гонки з масовим стартом. Випускники Академії Оксана Коваленко посіла друге місце, Олександр Пономаренко став бронзовим призером.

30 березня останніми гонками чемпіонату України з біатлону в  Буковелі стали чоловічі та жіночі естафети. Степан Кінаш – здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання) кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму та Олександр Пономаренко – випускник Академії, у складі команди Харківської області посіли 3 місце.

Вітаємо спортсменів із успішним виступом!