Командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок (Вища ліга) з бадмінтону, м. Київ

З 20 по 23 березня у Києві відбувся командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок (Вища ліга) з бадмінтону.

Команда Харківської області у складі якої здобувач вищої освіти магістратури (1 рік навчання) кафедри спортивних та рухливих Ігор Валерій Атращенков посіла 2 місце. Вітаємо!