Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з біатлону, Західний реабілітаційно – спортивний центрі НКСІУ (Львівська область).
З 26 лютого по 2 березня у Західному реабілітаційно – спортивному центрі НКСІУ (Львівська область) відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з біатлону, в якому брав участь здобувач вищої освіти 1 курсу Богач Богдан та здобув золоті медалі у гонках спринт та одиночній змішаній естафеті та бронзову медаль в індивідуальній гонці. Вітаємо!

