Олександра Меркушина – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з біатлону!

Збірна України з біатлону здобула першу медаль на юніорському чемпіонаті світу-2025, який триває з 26 лютого до 5 березня у шведському Естерсунді.

Здобувач вищої освіти 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму Олександра Меркушина виграла «бронзу» у масстарті-60 юніорок.

Меркушина йшла 20-ю перед третьою стрільбою, але після «завалу» у суперниць піднялася у топ-3 і втримала позицію навіть попри коло штрафу на останній стрільбі. Пишаємось! Вітаємо!