День пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Шановні здобувачі вищої освіти, викладачі та співробітники!
Сьогодні, 20 лютого, Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ці люди різних національностей, віросповідань, освіти та віку, від 17-річного юнака до 82-річного сивочолого патріота, стали символом незламності українського духу. Їх об’єднала любов до України та прагнення до свободи.
Герої Небесної Сотні віддали свої життя за наше право жити у вільній, демократичній державі. Їхня жертва стала першою перемогою у боротьбі за незалежність, яка триває й донині. Ми ніколи не забудемо їхній подвиг і завжди пам’ятатимемо, що свобода – це найвища цінність.
Вічна слава Героям Небесної Сотні!
Пам’ятаємо! 🇺🇦
З повагою, Вячеслав МУЛИК